Warsztaty Vedic Art 

 

WARSZTAT VEDIC ART :

Jeśli pragniesz : odnaleźć swoją drogę zawodową, swoje pasje, wiarę w siebie, mieć więcej energii, poszukać inspiracji do pracy którą wykonujesz obecnie lub odnaleźć w sobie odwagę do zmiany, poczuć jak to jest świadomie tworzyć Życie jakiego PRAGNIESZ, zapraszam na warsztatach rozwoju osobistego VEDIC ART I i II stopnia.

Ponad to :
- możesz ZNALEŹĆ DROGĘ do wyjścia z wypalenia zawodowego.
- możesz ZNALEŹĆ DROGĘ do wyjścia z kryzysu.
- zobaczyć swoje życie z innej perspektywy
- zyskać poczucie sprawczości

Vedic Art - to cudowna w swej prostocie metoda, otwierająca na bycie kreatywnym i zaradnym także zarówno w zyciu zawodowym jak i osobistym. 

Termin :  24.01 - 26.01.20 i 28.02 - 01.03.20 w tych terminach można zacząć zarówno pierwszą jak i drugą część warsztatu I lub II stopnia w zależności od stopnia zaawansowania.

Godziny : - pt. 18.00 - 21.00, sob. 10.30 – 18.00, niedz. 10.30 – 17.00

Cena warsztatu styczniowego  ( I część ) :

przy wpłacie zadatku do  01.12.20 - 470 zł

przy wpłacie zadatku po  01.01.20 - 499złCena warsztatu lutowego  ( I część ) :

przy wpłacie zadatku do 24.01.20 - 470 zł

przy wpłacie zadatku po  24.01.20 - 499zł

                    
Zadatek : w wysokości 190 zł rezerwuje miejsce , konieczne jest też zgłoszenie się drogą mailową na mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Miejsce : Pracownia na starym Żoliborzu ( przy Stacjii Metra Marymont), Warszawa

Po zakończeniu warsztatu I stopnia ( dwa weekendy) uczestnicy otrzymują dyplomy, które uprawniają ich do uczestnictwa w drugim bardziej zaawansowanym stopniu .

Po zgłoszeniu mailowym i opłaceniu zadatku, prześlę szczegółowe informacje dotyczące samego warsztatu. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące samej metody lub inne to proszę napisz, lub zadzwoń odpowiem.

Vedic Art - malarstwo intuicyjne. Jest to metoda rozwoju osobistego, która za pomocą 17 zasad wedyjskich  uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, dla tych którzy nigdy nie malowali oraz tych którzy uczyli się malować. Malujemy nie to co widzimy, ale to co czujemy. Uczymy się, słuchać własnego serca i ufać swojej intuicji przez co stajemy się bardziej niezależni i odważni. Jest też czas na wyrzucenie na płótno swoich lęków , żali i złości, to bardzo uwalniające doświadczenie, robi się wtedy przestrzeń na zaproszenie do naszego życia NOWYCH JAKOŚCI.

O mnie : 
Anna Pruszko - Jestem certyfikowaną nauczycielką metody Vedic Art , coachem, psychoterapeutą , malarką intuicyjną. Fascynuje mnie każdy człowiek, jego indywidualna historia , potrzeby i pasje. Towarzyszę ludziom w ich rozwoju, procesie zmian, przekraczaniu ograniczeń i docieraniu do osobistej Mocy i Kreatywności. Prowadzę warsztaty Vedic Art i sesje indywidualne : psychoterapii, coachingowe, Vedic Art, ustawień hellingera i uzdrawiania kwantowego.


Zapraszam serdecznie
Anna Pruszko
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 604 205 451

Tekst : Anna Pruszko. Proszę o nie kopiowanie tekstu ani jego fragmentów bez podania źródła : www.vedicart.net.pl lub

FB : Vedic Art – Anna Pruszko.

 

 

Czym jest Vedic Art?

 

Jest to metoda rozwoju osobistego polegająca na malowaniu intuicyjnym, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jaki i osobistym.

 

Warsztaty