Blog

 

Jak odzyskać poczucie własnej wartości ?

"Nie pragnij aby było prościej, łatwiej, bezpieczniej, pragnij odkryć kim jesteś w swojej istocie a potem stawaj się najlepszą wersją samego /samej siebie"

Historia z życia wzięta …………..

Na sesji coachingowej ........... klientka potężnie przygnębiona, głowa schowana w ramionach, szara twarz, siedzi zgarbiona, nie ma w niej życia.

Słyszę : nie mam celu, już nie wiem co jest dla mnie ważne. Dorosłe dzieci się wyprowadziły, rodzice odeszli 2 lata temu, utraciłam sens życia, nie mam radości, napędu, energii , nie wiem co dalej?

Czy VEDIC ART działa ? ...........

Dobre pytanie ! Dla mnie DZIAŁA niezmiennie od lat. Stał się jednym z moich głównych narzędzi pracy nad swoim osobistym rozwojem a także narzędziem do rozwiązywania wielu codziennych trudności. Gdyby było inaczej nie prowadziłabym kursów  tą metodą ! bo potrafię dzielić się tylko tym  w CO WIERZĘ i CO DLA MNIE SIĘ SPRAWDZA !.

Co piszą osoby które ukończyły warsztat Vedic Art ?

 Dla każdego warsztaty Vedic Art są czymś innym, to jest bardzo indywidualne doświadczenie, sami przeczytajcie co im dały, czego doświadczyli. Oczywiście wszystkie osoby wyraziły zgodę na publikację.

3.  O naszym cieniu ......

Wczoraj byłam na niezwykle inspirującym filmie o Jungu, stanowił fajne dopełnienie jego książek.

Jung między innymi mówił że musimy być świadomi swojego cienia, czyli wszystkiego tego czego w sobie nie lubimy a czasami nawet nienawidzimy, nie akceptujemy, bo inaczej projektujemy to na innych : partnera, znajomych, sąsiada, szefa, panią w sklepie ....... Dotyczy to zarówno jednostek jak i całych społeczeństw. W przypadku społeczeństw, jedna grupa nie lubi i nie akceptuje drugiej, to jest dokładnie to samo tylko na większą skalę.

Gdy nie łączymy w sobie przeciwieństw, miotają nami konflikty wewnętrzne, które są bardzo wyczerpujące, nie możemy osiągnąć spójnej całości, spokoju wewnętrznego, harmonii, pogody ducha.  To jedno z ważniejszych zadań na psychoterapii, na warsztatach Vedic Art też pracujemy nad tym aby objąć z miłością  swój cień, aby zdjąć projekcje z innych, świat  wtedy zmienia się na lepsze, bo my się zmieniamy :) w myśl zasady " co wewnątrz taki i na zewnątrz "

2. Nie trzeba umieć malować , aby namalować obraz Vedic Art ……

Wiele osób uważa że Vedic Art nie jest dla niech, bo nie potrafią malować. Mam dla Was dobrą wiadomość : NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ  smile!  

1. Co to jest Vedic Art pytacie ?

Jest to opatentowana, unikalna metoda Rozwoju Osobistego oparta na starożytnej indyjskiej mądrości pochodzącej z hinduskich ksiąg zwanych Wedami. Jest to metoda pracy nad sobą do zastosowania dla każdego. Została stworzona w Szwecji.

 

Czym jest Vedic Art?

 

Jest to metoda rozwoju osobistego polegająca na malowaniu intuicyjnym, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jaki i osobistym.

 

Warsztaty