Blog

 

Czy VEDIC ART działa ? ...........

Dobre pytanie ! Dla mnie DZIAŁA niezmiennie od lat. Stał się jednym z moich głównych narzędzi pracy nad swoim osobistym rozwojem a także narzędziem do rozwiązywania wielu codziennych trudności. Gdyby było inaczej nie prowadziłabym kursów  tą metodą ! bo potrafię dzielić się tylko tym  w CO WIERZĘ i CO DLA MNIE SIĘ SPRAWDZA !.

Podobnie było z Kurtem Kallmanem - twórcą tej metody. Tworzył  ją przez 14 lat, ponieważ każą zasadę dogłębnie sprawdzał na sobie, czasami nawet przez cały rok i dopiero kiedy stwierdził ,że zasady działają zrobił pierwszy kurs Vedic Art.  Dla mnie to piękne i bardzo uczciwe podejście do tematu ! Więcej o historii powstania Vedic Art opowiadam na warsztacie.

Czy VEDIC ART zadziała na ciebie ?  Nie wiem ! i nikt nie wie! , na to pytanie możesz odpowiedzieć sobie tylko ty sama , ty sam ! jak ?  zamiast siedzieć i zastanawiać się nad tym PRZYJDŹ NA WARSZTAT I SPRAWDŹ , posłuchaj  mądrość z Wed i doświadcz ich w sobie ! - naprawdę BEZCENNE DOŚWIADCZENIE. 

W życiu zdarza nam się za dużo myśleć o tym czego chciałybyśmy/ chcielibyśmy spróbować, doświadczyć i na tym się zazwyczaj kończy na rozmyślaniach, na marzeniach, które nigdy nie są realizowane, nawet nie próbujemy.

tekst : Anna Pruszko

04.10.18

 

 

 

Czym jest Vedic Art?

 

Jest to metoda rozwoju osobistego polegająca na malowaniu intuicyjnym, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jaki i osobistym.

 

Warsztaty