Blog

 

Historia z życia wzięta …………..

Na sesji coachingowej ........... klientka potężnie przygnębiona, głowa schowana w ramionach, szara twarz, siedzi zgarbiona, nie ma w niej życia.

Słyszę : nie mam celu, już nie wiem co jest dla mnie ważne. Dorosłe dzieci się wyprowadziły, rodzice odeszli 2 lata temu, utraciłam sens życia, nie mam radości, napędu, energii , nie wiem co dalej ?


Pracujemy nad odkryciem jej nowych wartości, długo siedzi w milczeniu, potem zaczyna je wypisywać  powoli z namysłem. Gdy kończy, zadaję mocne pytanie - cisza, daję przestrzeń a ona myśli, długo myśli  i nagle…………….. widzę, że doznaje olśnienia, jej oczy zaczynają błyszczeć, a na ustach pojawia się uśmiech, podnosi głowę i mówi :

Słuchaj ja już nic nie muszę a wszystko mogę !

 Zaczyna wymieniać :

- mam dorosłe, samodzielne, dzieci , które dobrze sobie radzą

- nie mam już pod opieką rodziców, nie muszę się o nich martwić

- mam pracę którą kocham i lubię ludzi z którymi pracuję

- dobrze zarabiam

- mam fajnego partnera na którego mogę liczyć

- mam własne przytulne mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń

Teraz WRESZCIE mam przestrzeń i czas na realizację wszystkiego czego nie mogłam zrobić wcześniej ! i zrobię to !. To jest mój czas !

Zapisuję wszystko co mówi i podaję jej kartkę, czyta i cała promienieje. Z sesji wychodzi zupełnie inna kobieta ! plecy wyprostowane, głowa podniesiona do góry. A ja czuję jak w moim sercu rośnie radość.

 

Czym jest Vedic Art?

 

Jest to metoda rozwoju osobistego polegająca na malowaniu intuicyjnym, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jaki i osobistym.

 

Warsztaty