Blog

 

 

1. Co to jest Vedic Art pytacie ?

Jest to opatentowana, unikalna metoda Rozwoju Osobistego oparta na starożytnej indyjskiej mądrości pochodzącej z hinduskich ksiąg zwanych Wedami. Jest to metoda pracy nad sobą do zastosowania dla każdego. Została stworzona w Szwecji.

VEDIC ART - jest to opatentowana, unikalna metoda Rozwoju Osobistego oparta na starożytnej indyjskiej mądrości pochodzącej z hinduskich ksiąg zwanych Wedami. Jest to metoda pracy nad sobą do zastosowania dla każdego. Została stworzona w Szwecji.

Veda znaczy wiedza, a Vedic Art to sztuka przebudzenia i otwarcia na swoją wewnętrzną mądrość i kreatywność, to zaproszenie do odkrywania swojego twórczego potencjału poprzez malowanie intuicyjne. Na warsztatach Vedic Art mamy szansę zatrzymać się na chwilę w pędzie dnia codziennego, aby zanurzyć się w sobie i skontaktować ze swoim Wewnętrznym Twórcą. To wzruszające spotkanie ze Sobą Samym na wielu poziomach, odkrywamy swoją wewnętrzną Mądrość , Prawdą i Kreatywność.

Wszystko to odbywa się w atmosferze absolutnej akceptacji, w bezpiecznej, pięknej przestrzeni w której możesz bez skrępowania, ujawnić swoją naturalną prawdę, ekspresję i spontaniczność.

Na warsztatach jest też miejsce aby w bezpieczny sposób uwolnić cały bagaż trudnych emocji ( niewyobrażalna ulga!)

A potem …….

doświadczyć czystej spontanicznej, radości tworzenia bez oceny !, w zgodzie ze sobą, bez lęku ,czy innym się spodoba ? - bezcenne doświadczenie.

Vedic Art niczego nie narzuca , do niczego nie nakłania i do niczego nie zobowiązuje ale po zajęciach wyjdziesz inna/y. Na warsztatach zyskujemy świadomość i zrozumienia tego, co dzieje się w nas i wokół nas, zyskujemy zupełnie nowe , szersze spojrzenie na wiele spraw. Możesz np. zobaczyć plusy pracy którą wykonujesz obecnie albo zdecydować ,że poszukasz nowej , w kłopotach możesz dostrzec cenną lekcję a także odkryć KREATYWNE sposoby ich rozwiązania.

Czy TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ pytacie ? – nie trzeba !, ale o tym już w następnym poście 

tekst : Anna Pruszko

24.08.18

 

 

Czym jest Vedic Art?

 

Jest to metoda rozwoju osobistego polegająca na malowaniu intuicyjnym, która za pomocą 17 zasad wedyjskich otwiera i uwrażliwia prawą półkulę mózgu odpowiadającą za intuicję i kreatywność. Pozwala na przełamywanie blokad i barier, jakie nosimy w sobie, oraz dotarcie do naszego własnego potencjału i kreatywności. To proces głębokiego wglądu w siebie. Wszystkie poznane zasady, przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu zarówno zawodowym jaki i osobistym.

 

Warsztaty